Jakie filmy dla nastolatków?

Filmy dla nastolatków można podzielić na te dla facetów, jak i dziewczyn. Lecz nie ma, co kategoryzować, teraz wiele dziewczyn ogląda filmy bardziej męskie, a i zdarza się, ze facetowi mięknie serce oglądając wyciskacz łez. Da się jednak zauważyć, ze faceci gustują raczej w horrorach i filmach przygodowych komediach, aniżeli romansidłach.

Dziewczyny również je lubią, jednak nadal większość z nich uwielbia komedie romantyczne, czy dramaty. Jeśli facet chce zabrać dziewczynę do kina na horror, najpierw powinien upewnić się, że ona toleruje tego typu filmy, ponieważ nie trzeba dużo mówić, są one dość specyficzne. Również plama okazałoby się, gdyby dziewczyna zechciała zaprosić kolegę do kina na komedię romantyczną, a okazałoby się, że on nie gustuje w takim.

Chyba najbardziej uniwersalnymi filmami są jednak zwyczajne komedie.

Film zależy też od okazji, jeśli jest to rodzinna niedziela, każdemu podpasuje film familijny.

Dlatego nie ma, co kategoryzować i mówić ,,filmy dla nastolatków”. Wszystko zależy od tego, do jakiego nastolatka ma on być skierowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>